O Mnie

— Tym się zajmuję na co dzień

O mojej pracy

W jakich obszarach mogę pomóc?

Jestem psychologiem, terapeutką, ekspertem w dziedzinie psychologii kłamstwa i przesłuchań. Posiadam certyfikację między innymi z odczytywania mikromimiki – uzyskałam ją u Paula Ekmana. Pracuję też jako terapeuta – w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i parami.

Jestem autorką książki „Jak wykryć kłamstwo” oraz Właścicielką Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowego „Dwa skrzydła” w Warszawie.

Łącząc moją praktykę i wiedzę z zakresu psychologii oraz analizy człowieka (psychografologia, nieinwazyjna analiza człowieka z wyglądu, psychologia śledcza i kryminalna) prowadzę autorskie szkolenia mające na celu wsparcie Firm w bieżących problemach zarówno w obszarach psychologii kłamstwa, rekrutacji jak i przy zmianach i konieczności wsparcia dla Zespołu. Moje szkolenia opierają się o praktykę i niestandardowe metody rozwoju Uczestników.

 

Współpracuje z firmami przy nauce prowadzenia rozmów i rekrutacji. Przygotowuje także  do wystąpień, szkoląc z budowania wizerunku poprzez prawidłową mowę ciała oraz tworzenia korzystnego przekazu.

W 2020 roku na zaproszenia Wydawnictwa Znak napisałam swoją pierwszą książkę „Jak wykryć kłamstwo”

Media

— o mojej książce i pracy w mediach

Jak wykryć kłamstwo

Zapraszam do obejrzenia zwiastuna mojej najnowszej książki. Klikając w „zobacz więcej” znajdziesz także filmy i linki do moich wywiadów oraz wizyt eksperckich w mediach takich jak TVN, Onet.pl czy Wysokie Obcasy. 

Referencje

Tak mnie zapamiętali klienci

kilka opinii o mojej pracy

„Natalię cechują pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejmowane””inicjatywy. Bardzo dobrze poradziła sobie z wypełniona po brzegi salą, gdy tematyką ściągnęła na spotkanie więcej osób, niż planowaliśmy. Dziękujemy i liczymy na kolejne spotkania!”

Radek Lont
Twórca i Koordynator „Zwinna Łódź”

„Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalne podejście, na pewno wybiorę się na inne, polecam! :-)”

Anna Paluch
Polityk

„To szkolenie to nowa cegiełka w budowaniu mojej wiedzy i samodoskonaleniu. Wyjątkowo interesujące, trenerka profesjonalna w każdym calu, konkretna. Czuć w niej skupienie, godziny uciekały niepostrzeżenie. Polecam i dziękuję”

Aneta Fendorf
Przedsiębiorca

"Z nieukrywaną przyjemnością polecam szkolenia Pani Natalii Hofman – prowadzone z niezwykłą dbałością o szczegóły, w sposób jasny i przejrzysty. Przedstawiony materiał, poparty wieloma przykładami, ma istotne przełożenie na zastosowanie w praktyce – tak zawodowo jak i prywatnie."

Igor Pasternak
Radca prawny

"Dzięki informacjom które nam przekazała, mogliśmy inaczej spojrzeć na dotychczas obowiązujące standardy rozmów aby lepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby osób, które się z nami kontaktują. Czasami nawet te, o których nie mówią wprost."

Piotr Dąbkowski
Manager - Kredytowy Portfel Nieregularny

"Dzięki szkoleniom i wykładom organizowanym przez Natalię zaczęłam bardziej zwracać uwagę na mowę ciała i zrozumiałam jak wiele informacji można z niej wyczytać. Natalia jest świetnym psychologiem i ma dużą wiedzę."

Agata Ochendal
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Certyfikaty

Moje kompetencje