O Mnie

— Tym się zajmuję na co dzień

O mojej pracy

Kim jestem?

Jestem psychologiem i terapeutką. Przez ostatnich 8lat doskonaliłam i specjalizowałam swoją drogę w obszarach związanych z prowadzeniem szkoleń (w tym zakresie ukończyłam szkołę trenerów certyfikat MEN), terapii (jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Łódzkim oraz Psychologii Śledczej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. ukończyłam szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), oraz psychologii kłamstwa (Posiadam certyfikację między innymi z odczytywania mikromimiki – uzyskałam ją u Paula Ekmana, Nieinwazyjnej analizy osobowości z wyglądu czy psychografologii).

Dzięki zaproszeniu przez Wydawnictwo Znak napisałam swoją pierwszą książkę „Jak wykryć kłamstwo”. Kłamstwo, jego wykrywanie, prowadzenie rozmów celem oceny wiarygodności to moje specjalizacje, które często są wybierane przez firmy i instytucje. Z tych obszarów jak i mowy ciała, która jest moją osobistą pasją i „konikiem” prowadzę szkolenia jak i przygotowuję do wystąpień publicznych. Sama często występuję w mediach dzięki czemu najwięcej w tym obszarze czerpię z własnych doświadczeń. Moje życie zanim rozpoczęłam psychologiczną Drogę wypełnione było możliwościami do „stawania się” tym kim obecnie jestem. Przez 12 lat występowałam na różnych scenach solo i z orkiestrami jako flecistka, później miałam przyjemność prowadzić firmę eventową gdzie pracowałam przy organizacji imprez, wesel a także jako konferansjer i wodzirej. Na studiach miałam także okazję pracować w Studenckim Radio i czerpać wiedzę i doświadczenie od doświadczonych Radiowców. Tam też powstała moja autorska audycja, którą prowadziłam z Agatą Wilską (psychoterapeutką) o nazwie Ego Psychologii. Tu narodziła się moja gotowość do pójścia Drogą poznania siebie i drugiego człowieka.

Rok temu postanowiłam założyć Centrum Terapeutyczno – Szkoleniowe „Dwa skrzydła” w Warszawie. Miejsce, w którym w bezpieczny i profesjonalny sposób będzie można dbać o duszę. Jako terapeutka pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach poszerzając stale swoją pracę w nurcie humanistyczno – egzystencjonalnym.

Pracuję w terapii z Osobami dorosłymi, młodzieżą i parami.

Jestem  autorką artykułów i publikacji w takich magazynach jak: Newsweek Psychologia, Magazyn Sens, Gazeta Wyborcza, Gazeta Śledcza, Focus, Personel i Zarządzanie, Pani.
Udzielam wywiadów do takich mediów jak: Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Chillizet, Polsat News.

Media

— o mojej książce i pracy w mediach

Jak wykryć kłamstwo

Zapraszam do obejrzenia zwiastuna mojej najnowszej książki. Klikając w „zobacz więcej” znajdziesz także filmy i linki do moich wywiadów oraz wizyt eksperckich w mediach takich jak TVN, Onet.pl czy Wysokie Obcasy. 

Referencje

Tak mnie zapamiętali klienci

kilka opinii o mojej pracy

„Natalię cechują pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejmowane””inicjatywy. Bardzo dobrze poradziła sobie z wypełniona po brzegi salą, gdy tematyką ściągnęła na spotkanie więcej osób, niż planowaliśmy. Dziękujemy i liczymy na kolejne spotkania!”

Radek Lont
Twórca i Koordynator „Zwinna Łódź”

„Bardzo ciekawe szkolenie, profesjonalne podejście, na pewno wybiorę się na inne, polecam! :-)”

Anna Paluch
Polityk

„To szkolenie to nowa cegiełka w budowaniu mojej wiedzy i samodoskonaleniu. Wyjątkowo interesujące, trenerka profesjonalna w każdym calu, konkretna. Czuć w niej skupienie, godziny uciekały niepostrzeżenie. Polecam i dziękuję”

Aneta Fendorf
Przedsiębiorca

"Z nieukrywaną przyjemnością polecam szkolenia Pani Natalii Hofman – prowadzone z niezwykłą dbałością o szczegóły, w sposób jasny i przejrzysty. Przedstawiony materiał, poparty wieloma przykładami, ma istotne przełożenie na zastosowanie w praktyce – tak zawodowo jak i prywatnie."

Igor Pasternak
Radca prawny

"Dzięki informacjom które nam przekazała, mogliśmy inaczej spojrzeć na dotychczas obowiązujące standardy rozmów aby lepiej rozumieć i odpowiadać na potrzeby osób, które się z nami kontaktują. Czasami nawet te, o których nie mówią wprost."

Piotr Dąbkowski
Manager - Kredytowy Portfel Nieregularny

"Dzięki szkoleniom i wykładom organizowanym przez Natalię zaczęłam bardziej zwracać uwagę na mowę ciała i zrozumiałam jak wiele informacji można z niej wyczytać. Natalia jest świetnym psychologiem i ma dużą wiedzę."

Agata Ochendal
Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Certyfikaty

Moje kompetencje