Sztuka autoprezentacji

Sztuka autoprezentacji

Oferuję autorskie szkolenie z zakresu autoprezentacji składające się z kilku poziomów:

  1. Podstawowy obejmuje naukę i praktyczne zastosowanie komunikacji interpresonalnej : mowy ciała, języka, słownictwa. Wspólnie poznajemy mocne i słabe strony każdego uczestnika w zakresie jego wystapień, radzenia sobie ze stresem czy oceną. Uczestnicy poznają najwazniejsze techniki z zakresu psychologii wywierania wpływu przeplatanej wiedzą na temat tworzenia świetnego pierwszego wrażenia.
  2. Poziom rozszerzony – szkolenie prowadzone jest przy współpracy z kotrenerem z wykształceniem aktorskim. Uczestnicy poznają tajniki pracy z kamerą, gry aktorskiej, improwizacji i aktywnego bycia z publiką. Szkolenie kierowane jest do każdej grupy zawodowej w ktorej wazne jest nie tylko jak mówimy ale także jaki kontakt nawiązujemy z publicznością (niezależnie czy to korporacja czy scena polityczna).
  3. Zaawansowany – szkolenie współprowadzone ze znaną aktorką pracującą w polskich i zagranicznych dubbingach. Wspólnie poznajemy zasady pracy z głosem. Głos pełni funkcję tak samo wazną jak mowa ciała. Przyciaga uwagę, skupia, potrafi budowac napiecie oraz wywierac wplyw. Uczestnicy cwicza, dostaja narzedzia i ewaluacje swojej pracy. Trzecia czesc szkolenia konczy sie podsumowaniem z nagraniem na video swojego wystapienia.

Każda oferta przygotowana jest indywidualnie, dlatego po więcej zapraszam do kontaktu.

Spotkajmy się!

Kalendarz szkoleń

dla firm i grup zorganizowanych

Nadchodzące szkolenia

Minione szkolenia