• Psychologia kłamstwa

Usługi

I. Uczestniczę w procesie rozmów wyjaśniających w firmach (tzw. cywilnych przesłuchaniach), rozpoznawaniu kłamstwa w trakcie rozmów windykacyjnych czy zapobieganiu wyłudzeniom pieniędzy w bankach.
Współpracuję z firmami przy analizie osobowościowej i tworzeniu profilu pracownika – przygotowuje je w oparciu między innymi o psychografologię (analizę pisma).
Przygotowuje także do wystąpień publicznych, przemówień szkoląc z budowania wizerunku poprzez prawidłową mowę ciała między innymi: polityków, osoby medialne a także pracowników korporacji.

Jeśli masz pytanie, albo chcesz nawiązać współpracę napisz wiadomość albo maila: nataliahofman.trener@gmail.com

DSC_3589

II. TERAPIA INDYWIDUALNA – jestem Terapeutką TSR – Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

O czym mówi ten nurt?

„Jeśli coś działa, rób tego więcej.
Jeśli coś nie działa, rób coś innego.
Jeśli się nie popsuło, nie naprawiaj.”
Ten cytat to filozofia podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach, w którym pracuje.

Na czym polega terapia?

Skierowana jest do osób zmagających się z trudnościami oraz do osób chcących uporządkować swoje życie, nadać mu nowych celów, porozmawiać. Jeśli jest coś, z czym sam nie możesz się uporać zapraszam do konsultacji. Czasami jedno dwa spotkania z psychologiem pomagają uporządkować bieżące sprawy.
Terapię opieram na założeniach Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
W trakcie terapii Klient jest osobą, która wyznacza cele oraz ocenia postępy w terapii, a także decyduje, w jakim momencie należy terapię skończyć. Klient jest ekspertem od swojego życia. Terapeuta jest „ekspertem” od sposobu prowadzenia spotkania tak, aby współtworzyć z pacjentem precyzyjną wizję celu i najbardziej optymalną drogę do jego osiągnięcia, oraz szukania sposobów na jej przebycie.

 

Cennik terapii:

50 minut terapii indywidualnej 100zł

Gabinet: Warszawa

Możliwość spotkań online.

Kontakt: 664 630 914

pexels-photo-165226

pexels-photo-1050297
Umów się na konsultacje indywidualne
Skontaktuj się