• O mnie

Natalia Hofman
Psycholog, Specjalistka w zakresie komunikacji niewerbalnej i psychologii kłamstwa

Psycholog, Certyfikowany Ekspert z zakresu odczytywania emocji, mowy ciała, rozpoznawania mikroekspresji i psychologii kłamstwa – certyfikację uzyskała szkoląc się u światowej sławy eksperta Paula Ekmana.
Zapraszana do Firm jako Konsultant/ szkoleniowiec. Przeprowadziła ponad 100 wykładów i prelekcji otwartych z wykrywania kłamstwa oraz ponad 5 000 godzin szkoleniowych dla różnych firm i instytucji.
Jej zainteresowaniem jest portret człowieka w ujęciu interdyscypilnarnym. Dzięki wiedzy z różnych dziedzin w tym z psychografologii, psychologii kłamstwa, rozczytywania emocji, analizy nieinwazyjnej z wyglądu, obsługi klienta concierge, mowy ciała, psychologii marketingu, design thinking łączy w swoich szkoleniach to, co najważniejsze dla danej firmy by zrozumieć intencje klienta/pracownika, bądź nauczyć pracowników pożądanych umiejętności. Jest nie tylko teoretykiem ale i praktykiem. Prowadziła i sprzedała z powodzeniem pierwszą swoją firmę, która nadal na rynku prosperuje oraz przez dwa lata była samodzielnym dyrektorem sieci Business Link w Łodzi.
Wychodzi w szkoleniach poza schematy.
Prowadzi autorskie badania o wykrywaniu kłamstwa i analizie behawioralnej na podstawie wyglądu i zachowań człowieka.

Jest autorką artykułów i publikacji w takich magazynach jak:
Gazeta Śledcza, Focus, Personel i Zarządzanie, Infor.pl, Cosmopolitan, Magazyn Benefit, Magazyn Life in Łódzkie, Forsal.pl, HRnews.pl.

Zapraszana jako Ekspert do takich mediów jak:
Dzień Dobry TVN
Pytanie na Śniadanie
Chillizet
Polsat news
Aktualnie w trakcie pisania pierwszej autorskiej książki o psychologii kłamstwa dla wydawnictwa Znak.